O mnie

mgr Łukasz Sitko

Z wykształcenia jest pedagogiem. Swoje zainteresowania związane z naturą ludzką realizował również podczas studiów podyplomowych z zakresu psychologii sądowej.

W 2013 roku otrzymał Nagrodę Rektora za wyróżniającą się pracę magisterską, poświęconej tematyce stresu. Uzyskał dyplom pedagoga z wyróżnieniem (średnia ocen w trakcie studiów 4,86). W 2015 roku  był współautorem artykułu: “Analiza i wpływ kluczowych środowisk życia adolescenta na powstawanie i eskalację zachowań przestępczych i agresywnych” opublikowanego w monografii naukowej “Oblicza przestępczości“.

W 2015 roku ze względu na zainteresowania rozwojem osobistym, szkoleniami stał się pomysłodawcą i autorem: Centrum Bezpłatnych Szkoleń OnLine (www.facebook.com/centrumszkolenonline).

Doświadczenie zawodowe związane z ludźmi zdobywał m.in. dzięki praktykom w szkole, podczas wolontariatu m.in. w fundacji “Serce dla Afryki”.

Jego szczególne zainteresowania koncentrują się wokół problematyki agresji i autoagresji, zachowań suicydalnych jak również psychologii kryzysu i emocji. Lubi wspierać ludzi i wydobywać z nich to co najlepsze. Uważa, że człowiek nie powstał tylko po to, aby płacić rachunki.

Aktywnie bierze udział w różnego rodzaju działalności charytatywnej. Uważa, że pomoc drugiemu człowiekowi to najlepsza inwestycja w kształtowaniu naszej osobowości i charakteru.

Życie jest jak pudełko czekoladek.

Nigdy nie wiadomo, co Ci się trafi”

Advertisements